Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
LÖWGREN, Torsten (1903-1991): Motiv från Nyckelviken i Nacka, signerad och daterad Torsten Löwgren 1922, olja på duk, ca 74x60 cm
Dukskada, smärre färgbortfall.
253012
2014-06-18
Gör en kostnadsfri värdering här