Torsten Löwgren oljemålning

Torsten Löwgren oljemålning
Torsten Löwgren oljemålning
Torsten Löwgren oljemålning
Torsten Löwgren oljemålning
Torsten Löwgren oljemålning
Torsten Löwgren oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LÖWGREN, Torsten (1903-1991): Motiv från Nyckelviken i Nacka, signerad och daterad Torsten Löwgren 1922, olja på duk, ca 74x60 cm

Dukskada, smärre färgbortfall.

253012

2014-06-18