Kopia efter Pauli oljemålning

Kopia efter Pauli oljemålning
Kopia efter Pauli oljemålning
Kopia efter Pauli oljemålning
Kopia efter Pauli oljemålning
Kopia efter Pauli oljemålning
Kopia efter Pauli oljemålning

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): kopia efter Georg Pauli, Kvinna med solfjäder, olja på duk, ca 43x58 cm

Dukskador, smärre färgbortfall

253014

2014-06-18