LeCoultre armbandsur

LeCoultre armbandsur
LeCoultre armbandsur
LeCoultre armbandsur
LeCoultre armbandsur
LeCoultre armbandsur
LeCoultre armbandsur

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ARMBANDSUR, 1940/50-tal, guld på stål, LeCoultre, mekaniskt urverk, plexiglas, svart läderarmband samt spänne i gulddoublé, verk nr: 262613, boett nr: 9241 505, diameter 22 mm, fungerar

Tavla och boett med smärre slitage

253017

2014-06-18