LeCoultre armbandsur
Klubbat för:
1 900 SEK
Utropspris
3 000 SEK
ARMBANDSUR, 1940/50-tal, guld på stål, LeCoultre, mekaniskt urverk, plexiglas, svart läderarmband samt spänne i gulddoublé, verk nr: 262613, boett nr: 9241 505, diameter 22 mm, fungerar
Tavla och boett med smärre slitage
253017
2014-06-18