Skål Kina 1700-tal Imari

Skål Kina 1700-tal Imari
Skål Kina 1700-tal Imari
Skål Kina 1700-tal Imari
Skål Kina 1700-tal Imari
Skål Kina 1700-tal Imari
Skål Kina 1700-tal Imari
Skål Kina 1700-tal Imari
Skål Kina 1700-tal Imari

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SKÅL, porslin, Kina, 1700-tal, dekor i imarifärger, diameter 20,5, höjd 9 cm

Sprickor, nagg, slitage

253026

2014-06-28