Litografi Ateljen Lennart Jirlow

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

JIRLOW, Lennart (född 1936): "Ateljen", signerad L Jirlow, HC, blindstämpel Mourlot, färglitografi, bildstorlek 46x55 cm

Gulnad

253051

2014-06-19