Takarmatur i mässing

Takarmatur i mässing
Takarmatur i mässing

Klubbat för:

350 SEK

Arviointi

2 000 SEK

Kuvaus

TAKARMATUR, 1900-tal, mässing, barockstil, sexarmad, total höjd 112 cm

Kuntoraportti

Bruksslitage

253063

Päivämäärä:

2014-06-19