Takarmatur i mässing
Klubbat för:
350 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
TAKARMATUR, 1900-tal, mässing, barockstil, sexarmad, total höjd 112 cm
Kuntoraportti
Bruksslitage
253063
Päivämäärä:
2014-06-19