Spegel empirestil

Spegel empirestil
Spegel empirestil
Spegel empirestil
Spegel empirestil

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SPEGEL, 1800-tal, empirestil, fanér i mahogny, dekor av bl a palmetter och pärlbård, ca 167x80 cm

Skador och kompletteringar, fanér med sprickor och bortfall

253112

2014-06-19