Urnor från Blås och Knåda

Urnor från Blås och Knåda
Urnor från Blås och Knåda
Urnor från Blås och Knåda
Urnor från Blås och Knåda
Urnor från Blås och Knåda
Urnor från Blås och Knåda

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

URNOR, 1 par, keramik, räfflad utsida, blå och gul, monogramsignerad MP (troligen Mari Pårup) höjd 30, diameter 43 cm

PROVENIENS: inköpta på Blås och Knåda, Stockholm

Smärre nagg

253114

2014-06-19