Bestick diverse

Bestick diverse
Bestick diverse
Bestick diverse
Bestick diverse
Bestick diverse
Bestick diverse

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MATSKEDAR, 3 st., modell Olga, MATSKED, BORDSSKED, TESKEDAR, 13 st, modell engelsk snäck, silver, olika tillverkare och år, huvudsak 1800-tal, vikt ca 549 g

Bucklor, gravyr, slitage

253126

2014-06-20