Pottskåp

Pottskåp
Pottskåp
Pottskåp
Pottskåp
Pottskåp
Pottskåp
Pottskåp
Pottskåp
Pottskåp
Pottskåp

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

POTTSKÅP, 1800-talets slut, nyrenässans, betsad björk, svärtad skiva och kolonetter, ca 78, 40x36 cm

Slitage, senare skiva

253134

2014-06-19