Sideboard Svenskt Tenn

Sideboard Svenskt Tenn
Sideboard Svenskt Tenn
Sideboard Svenskt Tenn
Sideboard Svenskt Tenn
Sideboard Svenskt Tenn
Sideboard Svenskt Tenn
Sideboard Svenskt Tenn
Sideboard Svenskt Tenn

Klubbat för:

8 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

BIBLIOTEKSBORD, Josef Frank, Svenskt Tenn, modellnummer 648, formgiven under 1930-talet, körsbär, brännmärkt Josef Frank Svenskt Tenn, höjd 72, 200x48 cm

Märken i skivan, solblekt, bruksslitage

253137

2014-06-19