Ringar silver bergkristaller

Ringar silver bergkristaller
Ringar silver bergkristaller

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 000 SEK

RING, silver, onyxplatta bekransad med markasiter, ringstorlek ca 19,5 mm, RING, silver, fasetterad bergkristall, Gussi, Malmö 1960-70-tal, ringstorlek ca 17 mm, RING, sterlingsilver,fasetterade bergkristaller, Peter von post, Stockholm 1970, ringskena öppen, storlek ca 17,5 mm

Enstaka markasit fattas, bergkristaller med smärre nagg

253139

2014-06-20