Ringar silver bergkristaller
Klubbat för:
850 SEK
Utropspris
1 000 SEK
RING, silver, onyxplatta bekransad med markasiter, ringstorlek ca 19,5 mm, RING, silver, fasetterad bergkristall, Gussi, Malmö 1960-70-tal, ringstorlek ca 17 mm, RING, sterlingsilver,fasetterade bergkristaller, Peter von post, Stockholm 1970, ringskena öppen, storlek ca 17,5 mm
Enstaka markasit fattas, bergkristaller med smärre nagg
253139
2014-06-20