4 st armbandsur
Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
800 SEK
ARMBANDSUR, 4 st., Atlantic automatic, City mekaniskt verk, boett i sliver, City damklocka mekaniskt verk, silverarmbandsur med emaljtavla och blånerade visare, 20-35 mm
Skador, slitage, ej funktionstestade
253150
2014-06-21