4 st armbandsur

4 st armbandsur
4 st armbandsur
4 st armbandsur
4 st armbandsur

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

ARMBANDSUR, 4 st., Atlantic automatic, City mekaniskt verk, boett i sliver, City damklocka mekaniskt verk, silverarmbandsur med emaljtavla och blånerade visare, 20-35 mm

Skador, slitage, ej funktionstestade

253150

2014-06-21