Sorgesmycken

Sorgesmycken
Sorgesmycken

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SORGESMYCKEN, delvis silver och fasetterat glas, bestående av, armband, broscher, 5 st., ring, örhängen, 1 par, collier med hänge, delvis stämplade Hedblom, Stockholm 1800-talets slut/1900-talets början

En del på hängets baksida saknas

253153

2014-06-21