Gustav Rudberg oljemålning

Gustav Rudberg oljemålning
Gustav Rudberg oljemålning
Gustav Rudberg oljemålning
Gustav Rudberg oljemålning
Gustav Rudberg oljemålning
Gustav Rudberg oljemålning

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

RUDBERG, Gustav (1915-2001): Landskap med figur, signerad Rudberg, olja på duk, 41x62 cm

253166

2014-06-19