Bord nyrenässans
2014-06-19
253173
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
BORD, 1800-talets slut, nyrenässans, fanér i valnöt och valnötsrot, svärtade detaljer, höjd ca 71, 100x62 cm
Fanér med mindre skador