Olle Olsson Hagalund kritteckning
Klubbat för:
27 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
HAGALUND, Olle Olsson (1904-72): Strandvägen i Stockholm, signerad Olle Olsson Hagalund, krita/ teckning, 16x19 cm
PROVENIENS: Liljevalchs Konsthall utställd 1973 Minnesutställning Olle Olsson Hagalund
253179
2014-06-19