Olle Olsson Hagalund kritteckning

Klubbat för:

27 000 SEK

Utropspris

12 000 SEK

HAGALUND, Olle Olsson (1904-72): Strandvägen i Stockholm, signerad Olle Olsson Hagalund, krita/ teckning, 16x19 cm
PROVENIENS: Liljevalchs Konsthall utställd 1973 Minnesutställning Olle Olsson Hagalund

253179

2014-06-19