Carl Anton akvarell

Carl Anton akvarell
Carl Anton akvarell
Carl Anton akvarell
Carl Anton akvarell

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 500 SEK

CARL ANTON (Axelsson född 1933): Stockholm från Slussen, signerad Carl Anton, akvarell, 33,5x45 cm

253185

2014-06-19