Strösockersked såsslev uppläggningsbestick

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

STRÖSOCKERSKED, SÅSSLEV, Holland 1800-tal, UPPLÄGGNINGSBESTICK, 2 dlr, silver, med förgyllda stålblad, Stockholm 1902

253189

2014-06-21