Folke Andreasson oljemålning

Folke Andreasson oljemålning
Folke Andreasson oljemålning
Folke Andreasson oljemålning
Folke Andreasson oljemålning
Folke Andreasson oljemålning
Folke Andreasson oljemålning

Klubbat för:

17 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

ANDREASSON, Folke (1902-48): Blomsterstilleben, signerad Folke Andreasson, olja på duk, 63x51 cm

Smärre färgbortfall

253194

2014-06-22