KG Nilsson litografi

KG Nilsson litografi
KG Nilsson litografi

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

NILSSON, KG (född 1942): Komposition, signerad KG Nilsson och daterad 1983, 41/100, färglitografi, 48x79,5 cm

253197

2014-06-19