Helge Lindén oljemålning

Helge Lindén oljemålning
Helge Lindén oljemålning
Helge Lindén oljemålning
Helge Lindén oljemålning

Klubbat för:

14 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

LINDÉN, Helge (1897-1961): Skutor i hamn, signerad Linden, olja på pannå, 37x35 cm

253199

2014-06-22