Klubbat för:
14 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
LINDÉN, Helge (1897-1961): Skutor i hamn, signerad Linden, olja på pannå, 37x35 cm
253199
2014-06-22
Gör en kostnadsfri värdering här