Ruth Milles skulptur
2014-06-22
253202
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
MILLES, Ruth (1873-1941): Flicka, signerad Ruth Milles, patinerad gips, höjd 26 cm
Skador