Ruth Milles skulptur

Ruth Milles skulptur
Ruth Milles skulptur
Ruth Milles skulptur
Ruth Milles skulptur
Ruth Milles skulptur
Ruth Milles skulptur
Ruth Milles skulptur
Ruth Milles skulptur
Ruth Milles skulptur
Ruth Milles skulptur

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 000 SEK

MILLES, Ruth (1873-1941): Flicka, signerad Ruth Milles, patinerad gips, höjd 26 cm

Skador

253202

2014-06-22