Ruth Milles skulptur
Klubbat för:
1 100 SEK
Arviointi
1 000 SEK
Kuvaus
MILLES, Ruth (1873-1941): Flicka, signerad Ruth Milles, patinerad gips, höjd 26 cm
Kuntoraportti
Skador
253202
Päivämäärä:
2014-06-22