Ruth Milles skulptur

Ruth Milles skulptur
Ruth Milles skulptur
Ruth Milles skulptur
Ruth Milles skulptur
Ruth Milles skulptur
Ruth Milles skulptur
Ruth Milles skulptur
Ruth Milles skulptur
Ruth Milles skulptur
Ruth Milles skulptur

Klubbat för:

1 100 SEK

Arviointi

1 000 SEK

Kuvaus

MILLES, Ruth (1873-1941): Flicka, signerad Ruth Milles, patinerad gips, höjd 26 cm

Kuntoraportti

Skador

253202

Päivämäärä:

2014-06-22