Lasse åberg litografi Musse med fiktiv familj

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ÅBERG, Lasse (född 1940): "Pappa, mamma, barn", signerad och numrerad Lasse Åberg 13/150, färglitografi, ca 47x62 cm

253203

2014-06-19