Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
NILSSON, Catharina (född 1922): "Vårdträd vid havet", signerad Catharina Nilsson, akvarell, bildstorlek ca 48x67 cm
PROVENIENS: Utställning på Färg och form i Stockholm 1995
253204
2014-06-19
Gör en kostnadsfri värdering här