Catharina Nilsson akvarell

Catharina Nilsson akvarell
Catharina Nilsson akvarell

Klubbat för:

1 500 SEK

3 000 SEK

NILSSON, Catharina (född 1922): "Vårdträd vid havet", signerad Catharina Nilsson, akvarell, bildstorlek ca 48x67 cm
PROVENIENS: Utställning på Färg och form i Stockholm 1995

253204

2014-06-19