Sängbord 1 par
Klubbat för:
400 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
SÄNGBORD, 1 par, 1940-tal, hyllplan i glas, alm och björkfanér med intarsia, höjd 54, 41,5x30 cm
Kuntoraportti
Glaskiva med nagg, fanérskador och fuktfläckar
253226
Päivämäärä:
2014-06-19