Slagbord i furu
2014-06-19
253241
| Klubbat belopp | 1 400 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SLAGBORD, furu, 1800-tal, höjd 64, 146x103 cm
Slitage, färgrester och sprickor