Klubbat för:
1 900 SEK
Utropspris
3 000 SEK
CHIFFONJÉ, 1800-tal, gustaviansk stil, mahognyfanér, invändigt med lådor, beslag i mässing, stenskiva, höjd 147, 103x52 cm
Bakstycke utbytt, slitage och skador, solblekt, senare skiva
253247
2014-06-19
Gör en kostnadsfri värdering här