Chiffonjé 1800-tal

Chiffonjé 1800-tal
Chiffonjé 1800-tal
Chiffonjé 1800-tal
Chiffonjé 1800-tal
Chiffonjé 1800-tal
Chiffonjé 1800-tal
Chiffonjé 1800-tal
Chiffonjé 1800-tal
Chiffonjé 1800-tal
Chiffonjé 1800-tal
Chiffonjé 1800-tal
Chiffonjé 1800-tal
Chiffonjé 1800-tal
Chiffonjé 1800-tal

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

3 000 SEK

CHIFFONJÉ, 1800-tal, gustaviansk stil, mahognyfanér, invändigt med lådor, beslag i mässing, stenskiva, höjd 147, 103x52 cm

Bakstycke utbytt, slitage och skador, solblekt, senare skiva

253247

2014-06-19