Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SKRIVSKÅP, 2-delat, England, 1900-talets andra hälft, fanérat i mahogny, beslag i mässing, höjd ca 190, 80x46 cm
Nyckel till klaffen och lådiorna saknas, ytskador
253250
2014-06-19
Gör en kostnadsfri värdering här