Ulf Gripenholm litografier

Ulf Gripenholm litografier
Ulf Gripenholm litografier
Ulf Gripenholm litografier
Ulf Gripenholm litografier

Klubbat för:

1 300 SEK

2 000 SEK

GRIPENHOLM, Ulf (född 1943): (2) Kvinna i sängen, signerad och numrerad Ulf Gripenholm, 153/295 resp 177/295, färglitografier, 28x19 cm

253252

2014-06-19