Klubbat för:
1 300 SEK
2 000 SEK
GRIPENHOLM, Ulf (född 1943): (2) Kvinna i sängen, signerad och numrerad Ulf Gripenholm, 153/295 resp 177/295, färglitografier, 28x19 cm
253252
2014-06-19