Arabia kaffekoppar med fat

Arabia kaffekoppar med fat
Arabia kaffekoppar med fat
Arabia kaffekoppar med fat
Arabia kaffekoppar med fat
Arabia kaffekoppar med fat
Arabia kaffekoppar med fat
Arabia kaffekoppar med fat
Arabia kaffekoppar med fat

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KAFFEKOPPAR med fat, 12 st, porslin, 1900-talets andra hälft, Arabia, delvis förgyllda

En kopp med ytlig spricka

253258

2014-06-19