Skåp 1900-talets första hälft
2014-06-20
253259
| Klubbat belopp | 3 000 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
SKÅP, 1900-talets första hälft, betsat, delvis fanérat i mahogny, spegeldörrar med genombruten dekor av förgyllda och polykromt bemålade figurscener, höjd 89, 120x45 cm
Omarbetat, skiva med omfattande ytskador