Karl Andersson oljemålning

Karl Andersson oljemålning
Karl Andersson oljemålning
Karl Andersson oljemålning
Karl Andersson oljemålning
Karl Andersson oljemålning
Karl Andersson oljemålning

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ANDERSSON, Karl (Xylografen, 1853-1942): Kvinna, signerad och daterad Kalle Andersson 1921, olja på duk, a tergo med skrift Lilly Jakobson, ca 69x49,5 cm

253260

2014-06-19