Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ANDERSSON, Karl (Xylografen, 1853-1942): Kvinna, signerad och daterad Kalle Andersson 1921, olja på duk, a tergo med skrift Lilly Jakobson, ca 69x49,5 cm
253260
2014-06-19
Gör en kostnadsfri värdering här