Bert Håge Häverö oljemålning

Bert Håge Häverö oljemålning
Bert Håge Häverö oljemålning
Bert Håge Häverö oljemålning
Bert Håge Häverö oljemålning
Bert Håge Häverö oljemålning
Bert Håge Häverö oljemålning

Klubbat för:

12 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

HÄVERÖ, Bert Håge (född 1932): Utflykt till en skärgårdsvik, Husarö, signerad och daterad Bert Håge Häverö 1991, olja på duk, 46x38 cm

253266

2014-06-19