Skåp Louis XVI-stil
Klubbat för:
26 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
SKÅP, 1900-tal, Louis XVI-stil, med lackad stenskiva, fanérat i valnöt, beslag i mässing, dörrspegel med polykromt bemålad figurscen, höjd 102, 92x42 cm
Nyckel finns att avhämta vid Utlämningen. Smärre ytskador. Skiva med nagg. Figurscen delvis med färgbortfall.
253271
2014-06-20