Skåp Louis XVI-stil

Skåp Louis XVI-stil
Skåp Louis XVI-stil
Skåp Louis XVI-stil
Skåp Louis XVI-stil
Skåp Louis XVI-stil
Skåp Louis XVI-stil
Skåp Louis XVI-stil
Skåp Louis XVI-stil
Skåp Louis XVI-stil
Skåp Louis XVI-stil
Skåp Louis XVI-stil
Skåp Louis XVI-stil
Skåp Louis XVI-stil
Skåp Louis XVI-stil
Skåp Louis XVI-stil
Skåp Louis XVI-stil

Klubbat för:

26 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SKÅP, 1900-tal, Louis XVI-stil, med lackad stenskiva, fanérat i valnöt, beslag i mässing, dörrspegel med polykromt bemålad figurscen, höjd 102, 92x42 cm

Nyckel finns att avhämta vid Utlämningen. Smärre ytskador. Skiva med nagg. Figurscen delvis med färgbortfall.

253271

2014-06-20