Tesilset

Tesilset
Tesilset
Tesilset
Tesilset
Tesilset
Tesilset

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 000 SEK

TESILSET, silver, CF Carlman, Stockholm 1920-tal, originaletui, BÄGARE, silver höjd ca 1,5-8 cm, total vikt ca 152 g

Bägare med bucklor och liv med ägargravyr

253273

2014-06-20