Kalk 1800-tal

Kalk 1800-tal
Kalk 1800-tal
Kalk 1800-tal
Kalk 1800-tal
Kalk 1800-tal
Kalk 1800-tal

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KALK, silver/800, 1800-talets slut, graverad dekor av bladslingor, benknopp med räfflad dekor, oktagonal fot, höjd ca 14 cm, vikt ca 160 g

253326

2014-06-20