Konsolbord rokokostil

Konsolbord rokokostil
Konsolbord rokokostil
Konsolbord rokokostil
Konsolbord rokokostil
Konsolbord rokokostil
Konsolbord rokokostil
Konsolbord rokokostil
Konsolbord rokokostil

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KONSOLBORD, 1900-talets andra hälft, rokokostil, skulpterat förgyllt underrede, med stenskiva, höjd ca 72, 72x30 cm

Färgbortfall

253379

2014-06-20