Bord
Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BORD, Ostasien, 1900-talets senare del, betsat trä, rik träskuren dekor med motiv av fåglar och drakhuvuden, svängda ben, höjd 76, skivans diameter 65 cm
Slitage, sprickor, lös dekordel
253413
2014-06-21