Vitrinskåp i Louis XVI stil

Vitrinskåp i Louis XVI stil
Vitrinskåp i Louis XVI stil
Vitrinskåp i Louis XVI stil
Vitrinskåp i Louis XVI stil
Vitrinskåp i Louis XVI stil
Vitrinskåp i Louis XVI stil
Vitrinskåp i Louis XVI stil
Vitrinskåp i Louis XVI stil
Vitrinskåp i Louis XVI stil
Vitrinskåp i Louis XVI stil
Vitrinskåp i Louis XVI stil
Vitrinskåp i Louis XVI stil

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

VITRINSKÅP, Louis XVI-stil, 1900-talets mitt, fanérad med bl a mahogny, intarsiadekor av stiliserade festonger, öppningsbart krön med meanderbård, 3 bakomliggande glashyllor, nedåt avsmalnande ben med mässingsavslut, höjd 153, 72x33 cm, nyckel finns

Något blekt, fanérskador, skador och nagg i hörn på glashyllorna

253417

2014-06-21