Jacques Zadig oljemålning
2014-06-21
253430
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ZADIG, Jacques (född 1930): Gatuvy med kvinna, signerad Zadig, olja på duk, ca 67,5x52,5 cm,
PROVENIENS: skådespelaren Carl och Viveka Billquist dödsbo