Skåp 1900-talets mitt
Klubbat för:
6 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SKÅP, 1900-talets mitt, dörrar med rotting, mahogny, beslag i mässing, höjd 109, 109x42 cm, nyckel till invändig inredning medföljer,
PROVENIENS: skådespelaren Carl och Viveka Billquist dödsbo
Fanérskador, invändig låda med skador, lagning
253434
2014-06-21