Klubbat för:
1 200 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
DAMSKRIVBORD, 1800-talets andra hälft, Louis XV-stil, massiv skiva, lådor valnötsfanér, höjd 78, 103x60 cm
Zustandsbeschreibung
Fanérskador, slitage, nyckel saknas
253436
2014-06-21
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner