Skrivbord 1800-tal

Skrivbord 1800-tal
Skrivbord 1800-tal
Skrivbord 1800-tal
Skrivbord 1800-tal
Skrivbord 1800-tal
Skrivbord 1800-tal
Skrivbord 1800-tal
Skrivbord 1800-tal
Skrivbord 1800-tal
Skrivbord 1800-tal

Klubbat för:

1 200 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

DAMSKRIVBORD, 1800-talets andra hälft, Louis XV-stil, massiv skiva, lådor valnötsfanér, höjd 78, 103x60 cm

Zustandsbeschreibung

Fanérskador, slitage, nyckel saknas

253436

2014-06-21