Månskensampel 1800-tal

Månskensampel 1800-tal
Månskensampel 1800-tal

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

MÅNSKENSAMPEL, 1800-talets slut, rosarött glas, stomme i mässing, elektrifierad, höjd ca 63 cm

253443

2014-06-21