Soffa i gustaviansk stil

Soffa i gustaviansk stil
Soffa i gustaviansk stil
Soffa i gustaviansk stil
Soffa i gustaviansk stil
Soffa i gustaviansk stil
Soffa i gustaviansk stil
Soffa i gustaviansk stil
Soffa i gustaviansk stil
Soffa i gustaviansk stil
Soffa i gustaviansk stil
Soffa i gustaviansk stil
Soffa i gustaviansk stil

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SOFFA, gustaviansk stil, 1900-tal, förgylld, träskuren dekor i form av rosor samt fleuroner, kannelerade runda ben, stoppad med klädsel i randig rosa textil, längd 155 sitthöjd 40 cm

Bruksslitage, dekornagg, märken

253444

2014-06-21