Tanka Kina

Tanka Kina
Tanka Kina
Tanka Kina
Tanka Kina

Klubbat för:

6 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

TANKA, Kina, 1800-talets slut, sidenbroderi med metalltråd, visar kvinnofigur med fohund och fladdermöss, ca 170x86 cm

Slitage, skador

253447

2014-06-21